×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
ماموریت اطلاعاتی سرویس مخفی بریتانیا در مونیخ رمان شد

ژاکلین وینسپر در رمان «سفر به مونیخ» ماجرای بازگشت میسی دابز از مونیخ به بریتانیا را در سال ۱۹۳۸ روایت می‌کند.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرگزاری مهر، رمان سفر به مونیخ جریان حضور میسی دابز مامور مخفی بریتانیا در مونیخ را برای مخاطب روایت می‌کند. میسی دابز در این قصه برای فراری دادن یک زندانی انگلیسی مجبور می‌شود تا نقش دخترش را ایفا کند.

این ماجرا در سال ۱۹۳۸ میلادی رخ می‌دهد. سرویس مخفی بریتانیا برای نجات جان یکی از نیروهای سرشناس خود که در مونیخ زندانی است، دست به کار می شود. آنها موفق می‌شوند تا از سرویس اطلاعات آلمان ملاقاتی برای یکی از اعضای خانواده زندانی شان بگیرند اما هر یک از اعضای خانواده فرد زندانی به دلیلی در دسترس نیست.

همسر او در تصادف کشته شده و دخترش نیز به خاطر جراحت‌هایی که برداشته در بیمارستان بستری است. همین ماجرا باعث می‌شود تا میسی دابز به جای دختر زندانی وارد مونیخ شود و برای آزادی او تلاش کند.

میسی دابز در جریان این سفر با خطرها و ماجراجویی‌های زیادی روبرو می‌شود. او مجبور است علاوه‌بر مبارزه با سرویس اطلاعات آلمان با برخی از گروه‌های جاسوسی نیز وارد مذاکره شود و همین امر موجب می شود تا دشواری‌ها و خطرهای زیادی را از بیخ گوش بگذراند.

رمان «سفر به مونیخ» ماجرایی دنباله‌دار و در حقیقت بخش پایانی بر رمان میسی دابز ژاکلین وینسپر است که ماجراجویی‌های او را تکمیل می‌کند.

ژاکلین وینسپر یکی دیگر از نویسندگان پرفروش در آمریکا است که جوایز ادبی برترین رمان آگاتا کریستی، جایزه ادبیات داستانی رمان پلیسی آلکس را در کارنامه ادبی‌اش دارد.

از این نویسنده پیش از این رمان‌های «موقعیت خطرناک»، «میسی دابز»، «پرندگانی از پر»، «همه چیز حتی عشق را رها کن» و «درس‌هایی درباره رازها» را به رشته تحریر درآورده است.

خواندن 1390 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا