قصه‌گوهای سراسر جهان به تهران می‌آیند

قصه‌گوهایی از ایران و سایر کشورهای جهان در هجدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی شرکت خواهند کرد.

 به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرگزاری فارس‌، هجدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای 27 تا 30 بهمن در تهران برگزار می‌شود.

محسن حموله مدیر فرهنگی هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خاطرنشان کرد: تعدادی از قصه‌گویان برگزیده جشنواره‌های استانی و چندین قصه‌گوی خارجی در روزهای پایانی بهمن 1394 قصه‌های خود را در این رویداد فرهنگی روایت می‌کنند.

حموله در ادامه گفت: نزدیک به 1700 قصه‌گو در این دوره از جشنواره در استان‌ها شرکت کردند که از میان آن‌ها 316 قصه‌گوی برگزیده‌ استانی به مرحله داوری رسیدند.

مدیرکل آفرینش‌های فرهنگی کانون توضیح داد: داوری آثار برگزیده جشنواره‌های استانی نیز برای انتخاب برترین‌های این رویداد فرهنگی در حال برگزاری است و اسامی آنان به زودی اعلام خواهد شد.

حموله در پایان تصریح کرد: هجدهمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی قرار است روزهای 27 تا 30 بهمن در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شود.

هفدهمین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی کانون سال گذشته در کرمانشاه برگزار شد.

 

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا