فراخوان معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب بولونیا ۲۰۱۶

فراخوان معرفی کتاب‌های کودک و نوجوان در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب بولونیا (۲۰۱۶) اعلام شد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، در این فراخوان آمده است: به منظور حضور شایسته نشرجمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی، این موسسه اقدام به عرضه کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان در پنجاه و سومین دوره نمایشگاه بلونیا (۲۰۱۶) می‌کند و از ناشران در این حوزه تقاضا می‌شود با توجه به شرایط ذیل آثار خود را به موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ارسال کنند.

آثار ارائه شده تالیفی، دارای تصویرگری اصیل و قابل عرضه در بازارهای بین‌­المللی باشد، آثاری که در دست انتشار هستند و مجوز پیش از چاپ داشته باشند، نیز قابل عرضه خواهد بود. اولویت با آثار منتشرشده در پنج سال اخیر خواهد بود، کتاب‌های ارسالی بدون نقص چاپ و صحافی باشند، کتاب‌هایی که قبلاً به زبان‌های خارجی ترجمه شده باشند، در اولویت‌­اند.

در ادامه این فراخوان آمده ارسال چکیده کتاب‌ها به زبان فارسی الزامی و به همراه آن نیز چکیده­ای به زبان انگلیسی ارسال شود. ناشران برای ارسال چکیده کتاب‌های خود می‌توانند از پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید استفاده کنند.

ناشران علاقه مند به ارسال کتاب باید یک نسخه از کتابهای خود را حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه امسال به بخش بین­‌الملل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ارسال کنند تا کتاب‌های مناسب از میان آنها انتخاب شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران دو نسخه از کتاب‌های منتخب را خریداری می‌کند.

پنجاه و سومین دوره نمایشگاه کتاب کودک بلونیا ۱۳ تا ۱۶ فرودین ماه سال آینده برگزار می‌شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر کشورمان در این دوره ازنمایشگاه شرکت می‌کند.

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا