×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
جنتی و قالیباف تفاهمنامه واگذاری «شهر آفتاب» را امضا می‌کنند

تفاهمنامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهـرداری تهـران با موضوع واگذاری شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی كتاب طی سال‌های آینده امروز امضای جنتی و قالیباف می‌رسد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرنگار مهر، آیین امضای تفاهم نامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهـرداری تهـران به منظور واگذاری نمایشگاه شهـر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی كتاب طی سال‌های آینده با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدباقر قالیباف شهردار تهران برگزار خواهد شد.

این مراسم قبل از آغاز آئین اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و راس ساعت ۱۳:۳۰ امروز شنبه ٢٥ اردیبهشت ماه در محل سالن تشریفات مجتمع نمایشگاه‌های شهـر آفتاب برگزار می‌شود.

اصلی‌ترین اختلافی که تا پیش از این میان دو طرف درباره این تفاهم‌نامه وجود داشت، به موضوع مدت زمان واگذاری مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به عنوان محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برمی‌گردد؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مایل بود این مکان دست کم ۱۰ سال رایگان در اختیارش قرار گیرد اما شهرداری تهران قول واگذاری رایگان آن را حداکثر تا ۵ سال داده بود.

به نظر می‌رسد با اعلام خبر امضای این تفاهم‌نامه تا ساعاتی دیگر، دو طرف در خصوص موضوع محل مناقشه نیز به تفاهم رسیده‌اند اما برای پی بردن به کم و کیف این تفاهم‌نامه باید منتظر ماند و دید که جنتی و قالیباف دقیقاً بر سر چه موضوعاتی درباره محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران به توافق رسیده‌اند؟

خواندن 1615 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا