×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
۳۸۷ ناشر از قم در نمایشگاه کتاب تهران شرکت می‌کند

قم - مدیرعامل شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان قم از حضور ۳۷۸ ناشر قمی در قالب ۳۲۲ غرفه در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرنگار مهر، استان قم به‌ عنوان یک مرکز تولید کتاب‌های دینی در کشور مطرح است. این استان از لحاظ رتبه‌بندی تولید کتاب با ۱۲۰۰ ناشر و بیش از ۲۵۰ مرکز چاپخانه و لیتوگرافی و صحافی دومین شهر کشور در زمینه تولید کتاب محسوب می‌شود.

استان قم با توجه به این جایگاه هر ساله حضوری پر رنگ را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تجربه می‌کند. اتفاقی که با توجه به تعداد ناشران به نظر می‌رسد در بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران نیز رخ دهد.

مدیرعامل شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان استان قم در گفتگو با خبرنگار مهر از حضور ۳۷۸ ناشر قمی در بیست و نهمین نمایشگاه خبر داد.

سید محمود حسینی ادامه داد: ناشران قم با ۵۷ نمایندگی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و تعداد ۲۶ هزار و ۵۷۴ عنوان کتاب را عرضه می‌کنند.

وی بیان کرد: قم با ۲۲ هزار عنوان کتاب در بخش عمومی، ۴ هزار ۲۲۰ هزار عنوان در بخش کودک، ۲۶۰ عنوان در بخش آموزشی و ۹۰ عنوان در بخش دانشگاهی در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد.

مدیرعامل شرکت تعاونی ناشران و کتابفروشان قم با بیان اینکه قم کتاب‌های تولیدی را در ۳۲۲ غرفه عرضه می‌کند، گفت: اکثر ناشران قم در این نمایشگاه حضور دارند.

وی بوستان کتاب، اسراء، آل بیت، دلیل ما، انصاریان را از جمله ناشرانی نام برد که حضور فعال در نمایشگاه کتاب دارند و افزود: استان قم اولین تولید کننده کتاب دینی در کشور است و هر ساله در نمایشگاه‌های کتاب تهران به عنوان ناشر نمونه دین انتخاب می‌شود.

حسینی به محل جدید نمایشگاه اشاره کرد و افزود: این محل برای اولین بار برای برپایی نمایشگاه انتخاب شده و باید دید که شرایط به چه شکل پیش می‌رود.

خواندن 816 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا