×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
توزیع ۲۰هزار جلدی «رویای نیمه شب»/آمار شرکت‌کنندگان به صدنفر رسید

دو هفته پس از آغاز چهارمین مسابقه کتاب و زندگی با محوریت رمان «رویای نیمه شب» و توزیع ۲۰ هزار جلد از چاپ تازه این رمان، یکصد نفر در این مسابقه شرکت کرده‌اند.
احمد ذوعلم مسئول دبیرخانه چهارمین مسابقه کتاب و زندگی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: چهارمین دوره مسابقه کتاب و زندگی با محوریت کتاب «رویای نیمه شب» از ۱۵ فرودین ماه آغاز و تاکنون یکصد نفر در این مسابقه حضور پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: این کتاب را حجت الاسلام مظفر سالاری تالیف کرده و روایتی است داستانی و عاشقانه با زمینه‌ مذهبی که حکایت از دلدادگی جوانی پاک سیرت از اهل سنت به دختری شیعه مذهب دارد که در راه وصال با موانع و اتفاقاتی تلخ و شیرین مواجه است.

ذوعلم افزود: در فاز نخست از برگزاری این مسابقه ۲۰ هزار نسخه از این رمان با قیمت ۸۵۰۰ تومان از سوی نشر کتابستان معرفت چاپ و توزیع شده است و علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه چهارم کتاب و زندگی با محوریت این اثر می‌‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی www. ketabzendegi.ir کتاب را تهیه و در این مسابقه شرکت کنند. همچنین امکان خرید کتاب از طریق ارسال عدد ۴ به سامانه ۱۰۰۰۱۶۶۱ و نیز تماس با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۰۷۴ میسر است.

ذوعلم با اشاره به تغییرات این دوره از مسابقه گفت: در دوره فعلی ناشر به تنهایی مسئولیت توزیع سراسری کتاب را برعهده خواهد داشت و همچنین این مساله که حداکثر تخفیف فروش کتاب برای تمامی دستگاه‌ها و اشخاص ۳۰درصد خواهد بود، مورد توافق و اجرای میان برگزارکنندگان و ناشر قرار گرفته است.

مسابقه کتاب و زندگی از سوی مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

خواندن 804 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا