×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
استقبال از تازه‌ترین رمان گریشام

تازه‌ترین کتاب جان گریشام با عنوان تومور که ژانویه گذشته منتشر شد این روزها با استقبال خوبی از سوی مخاطبان ادبی رو به رو شده است.

​به گزارش بوک پلاس به نقل از واشنگتن پست، این بار برخلاف همه داستان‌ها و رمان های جان گریشام نویسنده و وکیل آمریکایی، این بار یک مرد شرور شخصیت اصلی تازه‌ترین رمان وی با نام «تومور» است بدون آنکه قرار باشد او با وکیل یا یک قاضی سرسخت رو به رو شود.

این رمان هم که مثل اکثر رمان‌ها و داستان‌های گریشام مضمونی جنایی دارد ماجرای یک مرد ۳۵ ساله به نام پل را به تصویر می‌کشد که با همسر و سه فرزندش زندگی می‌کند. او یک تومور عجیب و غریب در سرش دارد و سالهاست که با این تومور زندگی می کند.

پل به خاطر دردها و تشنج‌های ناشی از تومور و اختلالی که تومور در سلامتش ایجاد کرده هر از گاهی دچار مشکل می‌شود و تغییر فاز می‌دهد و دنیایی متفاوت را تجربه می‌کند که هر بار برایش جدید می نماید.

این برای اولین‌بار است که جان گریشام در یکی از کتاب‌هایش با این تفصیل درباره تجهیزات پزشکی و فاکتورهای پزشکی در قالب یک داستان هیجان انگیز صحبت کرده است.

جان گریشام نویسنده رمان پرفروش «موکل» این رمان یکی از بهترین و کامل‌ترین رمان هایش می‌داند و می‌گوید: نوشتن این رمان در کنار تجربه خیال پردازی‌ها و لذت‌هایی که نوشتن به طور کلی برایم به همراه دارد. برایم نوعی سرگرمی بود چون به خاطر نگارش این رمان مجبور شدم با جهان دیگری آشنا شوم که کمتر درباره آن می دانستم. درباره سرطان بیشتر یاد گرفتم و با روش های درمانی آن اشنا شدم.

اما واقعیت این است که در کنار یک داستان هیجان انگیز که درباره یک تومور عجیب است مخاطب قرار است یک داستان جنایی را بخواند؛ یک داستان جنایی و خوش خوان که جان گریشام به تازگی آن را منتشر و روانه بازار کتاب کرده است.

رمان تومور با همکاری نشر اولتراسوند روز نوزدهم ژانویه ۲۰۱۶ منتشر و روانه بازار کتاب شده است.

خواندن 354 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا