×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
پرفروش‌ترین کتاب‌های اروپا و آمریکا در هفته‌ای که گذشت

وال استریت ژورنال فهرستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های چاپی و دیجیتال را در حوزه کتاب‌های ادبی و غیرادبی منتشر کرد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرگزاری مهر، این روزنامه به تازگی در صفحه کتاب خود از ۲۰ عنوان کتاب در حوزه ادبیات یاد کرده که در دو بخش چاپی و الکترونیک وارد بازار کتاب شده است.

در فهرست رمان‌های چاپی پرفروش از ۱۰ عنوان رمان یاد شده است.

رمان «ان. وای. پی. دی» ۴ نوشته جیمز پترسون در صدر این فهرست قرار دارد که با همکاری نشر لیتل براون منتشر و روانه بازار شده است. در ادامه این فهرست از رمان «آبی» نوشته دانیل استیل و رمان «دفترچه خاطرات یک بچه از مدرسه قدیمی» به قلم جف کینی در جایگاه سوم و چهارم فهرست پرفروش‌های چاپی یاد شده است.

رمان‌های «زنگ خطر» نوشته کایرا کاس و «نام من لوسی بارتون است» به قلم الیزابت استروت به عنوان رمان‌های پرفروش در جایگاه چهارم و پنجم این فهرست یاد شده است.

و اما رمان پائول هاوکینز با نام «دختری در قطار» که نشر ریور هد آن را منتشر کرده جایگاه ششم فهرست پرفروش‌ها را به خود اختصاص داده است. بعد از آن رمان چاپی «نورهایی که ما نمی توانیم ببینیم» و «عشق از کاترپیلار گرسنه» نوشته اریک کارل نیز در جایگاه‌های بعدی این فهرست قرار می گیرند.

در نهایت کتابفروشی های بزرگ اروپا و امریکا از رمان‌های «گروه عزاداری» نوشته براندون ساندرسون و «وکیل سرکش» نوشته جان گریشام در جایگاه نهم و دهم پرفروش ها یاد کرد‌اند.

در کنار این آثار فهرستی از رمان های الکترونیکی پرفروش نیز منتشر شده است که این بار هم رمان جیمز پترسون، «ان. وای. پی دی» در صدر آن قرار گرفته است.

بازی عنکبوتی نوشته کریستین فیهان که با همکاری نشر پنگوئن منتشر شده جایگاه دوم پرفروش های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. در جایگاه سوم و چهارم رمان های دیجیتال آخرین سالگرد نوشته لیانه موریارتی و بالر به قلم وی کین لند توانستند با استقبال خوبی از سوی مخاطبان علاقمند به کتاب های ادبی دیجیتال رو به رو شوند.

قوانین دشوار ساندرا براون و تقویم دخترانه اندری کارلن نیز در فهرست پرفروش ترین کتاب های ادبی دیجیتال قرار گرفته و جایگاه ششم و هفتم این فهرست را به خود اختصاص داده است.

از طرفی رمان بنا نوشته کوین هرنه که با همکاری نشر رندوم هاوس منتشر شده و رمان انتخاب نوشته نیکلاس اسپارکس که نشر مرکزی آن را منتشر کرده نیز در این هفته شانس و اقبال خوبی در میان مخاطبان آثار ادبی بدست آورده اند.

در پایان این فهرست کتاب فروشی ها به اقبال رمان دوشس آمریکایی نوشته الوسیا جیمز اشاره کرده اند که نشر آون آن را منتشر و روانه بازار کتاب کرده است.

خواندن 437 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا