×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
یک کتاب کودکانه برای بزرگسالان در راه است

تازه ترین اثر سارا اندرسون با عنوان «اسطوره بزرگسالی؛ مجموعه ای از خط خطی های سارا» مارس سال جاری منتشر و روانه بازار کتاب می شود.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرگزاری مهر، این مجموعه که برای گروه سنی نوجوان و بزرگسال آماده چاپ شده شامل مجموعه ای از دستنوشته ها و نقاشی های کودکی است که سودای بزرگسالی به سر دارد و هر بار خودش را در یک موقعیت متفاوت قرار می دهد.

سارا اندرسون نویسنده و تصویرگر این کتاب تلاش کرده با زبان طنازانه و البته با صراحت شخصیت اصلی قصه اش سارا مسائل شخصی او را مورد بررسی قرار دهد. او سارا را در موقعیت های مختلفی قرار می دهد درون گرایی او را بررسی می کند، روابط او و دیگران را ارزیابی می کند و گاهی خواننده را در گیر مسائل شخصی و سوالات پایان ناپذیر سارا می کند تا از این طریق بتواند مخاطب خود را با مسائل جدی تری پیوند بزند.

 به گفته یک کارشناس کتاب مخاطب نوجوان در کتاب «اسطوره بزرگسالی؛ مجموعه ای از خط خطی های سارا»خودش را می بیند که چطور بخشی زیادی از وقتش را در تعطیلات آخر هفته تلف می کند و یا چطور بیشترین ساعت را در طول روز با صرف وقت در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی می گذرانند و با درگیر شدن با زرق و برق دنیای مجازی از دیگر لذت های زندگی محروم می شوند.

سارا اندرسون علاوه بر روایت داستان های این مجموعه تصویرسازی آن را نیز برعهده داشته است. او یکی از نویسندگان و تصویرسازان جوان است که در بروکلین زندگی می کند و بخش زیادی از آثارش را برای گروه سنی نوجوان و جوان به رشته تحریر در آورده است.

«اسطوره بزرگسالی؛ مجموعه ای از خط خطی های سارا» در ۱۱۲ صفحه به قلم سارا اندرسون و به زبان انگلیسی وارد بازار می شود. این کتاب قرار است با همکاری نشر اندرو مک میل روز هشتم مارس سال جاری وارد بازار کتاب می شود.

خواندن 529 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا