×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
کتاب «آینده پژوهی انقلاب اسلامی؛ بیم ها و امیدها» رونمایی شد

آئین رونمایی از کتاب «آینده پژوهی انقلاب اسلامی؛ بیم ها و امیدها» در مراسمی با حضور جمعی از فرهیختگان و کارشناسان حوزه فرهنگ در کتابخانه ملی برگزار شد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از خبرنگار مهر، آئین رونمایی از کتاب «آینده پژوهی انقلاب اسلامی؛ بیم ها و امیدها» نوشته علی دارابی عصر امروز دوشنبه ۳۰ فروردین در محل اندیشگاه فرهنگی کتابخانه ملی ایران و با حضور سید عزت الله ضرغامی رئیس سابق سازمان صدا و سیما، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو شورای عالی فضای مجازی، سید رضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، علی دارابی مولف این اثر و علیرضا برازش مدیر انتشارات امیرکبیر، ناشر کتاب، برگزار شد.

در رونمایی از جدیدترین و هجدهمین اثر علی دارابی، سید رضا صالحی امیری به بیان نکاتی درباره ضرورت آینده پژوهشی و تاثیری که این اثر در حوزه آینده پژوهشی انقلاب اسلامی خواهد داشت، پرداخت.

همچنین عزت الله ضرغامی که در دوره مسئولیتش در سازمان صدا و سیما سالها با علی دارابی به عنوان یکی از مدیران ارشد این مجموعه همکار بوده است، نکاتی را در تبیین کارآمد بودن و تاثیرگذاری اثر جدید دارابی بیان کرد.

در آئین رونمایی از کتاب «آینده پژوهی انقلاب اسلامی؛ بیم ها و امیدها»، علی دارابی مولف اثر هم چند نکته در مورد کتاب خود بیان کرد.

خواندن 321 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا