×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
تخصیص یارانه ۵۰ درصدی خرید کتاب برای مهدکودک‌ها در ایام نمایشگاه

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد از اختصاص یارانه خرید کتاب به سازمان بهزیستی به منظور تجهیز کتابخانه‌ها در ایام برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش بوک پلاس به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همایون امیرزاده در این باره گفت: سال گذشته تفاهمنامه همکاری میان معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور به منظور ترویج و تعمیق کتابخوانی به امضاء رسید و یکی از بندهای این تفاهم‌نامه به موضوع تخصیص ساعت کتاب و کتابخوانی در مهد کودک‌ها اختصاص داشت.

وی افزود: از همین رو در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران تخفیف ۵۰ درصدی به کتابخانه‌های مهدکودک‌ها ارایه می‌شود تا نسبت به تجهیز کتابخانه‌های خود برای مربیان و کودکان در مهد‌ها اقدام کنند. امسال این طرح برای سه استان تهران، قم و البرز در نمایشگاه کتاب تهران اجرا می‌شود.

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی همچنین از تخصیص فرصت و ساعت کتابخوانی در مهدکودک‌ها خبر داد و گفت: از تیر ماه ۱۳۹۵ این طرح وارد فاز اجرایی می‌شود و به مهد کودک‌های برگزیده در اجرای این طرح، درجه و لوح تقدیر از سوی معاونت امور فرهنگی اعطا خواهد شد. طرح تجهیز کتابخانه‌های مهدهای کودک صرفا به نمایشگاه کتاب منحصر نخواهد بود و در هفته کتاب نیز این طرح ادامه خواهد داشت.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

خواندن 248 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا