×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
شعار بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران مشخص شد

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از مشخص شدن شعار اصلی این دوره از نمایشگاه خبر داد.

به گزارش بوک پلاس، علی اکبر اشعر سخنگوی شورای سیاستگذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: در جلسه امروز شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران، شعار این دوره این نمایشگاه مشخص شد. بر این اساس، شعار امسال نمایشگاه عبارت زیر است: «فردا برای خواندن دیر است».

پیش از این محمدحسین متولی مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارائه شعارهای پیشنهادی این کمیته برای نمایشگاه کتاب به شورای سیاستگذاری خبر داده بود.

وی با بیان اینکه تعدادی شعار برای نمایشگاه کتاب امسال به شورای سیاستگذاری نمایشگاه ارائه کرده‌ایم، گفت: قرار است شعار نمایشگاه در جلسه شورای سیاستگذاری (چهارشنبه ۱۸ فروردین) مورد بررسی قرار گیرد و از آنجا که امسال شعار نمایشگاه کتاب تهران با پوستر همخوانی خواهد داشت بعد از بررسی و انتخاب شعار در شورای سیاستگذاری نسبت به نهایی کردن طرح پوستر اقدام خواهیم کرد.

مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب امسال برای نخستین بار در شهر آفتاب برگزار می‌شود گفت: محل سالن ها در نمایشگاه کتاب با روش هایی همچون خط کشی، بالن و تابلوهای راهنمایی طی مسیر مکان‌یابی می‌شود.

وی به تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد و افزود: تبلیغات نمایشگاه کتاب تهران از منظر بازرگانی وظیفه شهرداری است و ما برای اطلاع رسانی نمایشگاه استقرار تابلوهای راهنما را به شهرداری پیشنهاد داده ایم. البته تعدادی ایستگاه اطلاع رسانی از بدو ورود نمایشگاه تا انتها جهت رفاه بازدیدکنندگان مستقر است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

خواندن 380 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 21 فروردين 1395 ساعت 10:09

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا