×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
عادل فردوسی‌پور دهمین چاپ «هنر شفاف اندیشیدن» را امضا می‌کند

مراسم جشن امضای کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» با ترجمه عادل فردوسی‌پور، به مناسبت انتشار چاپ دهم این کتاب، فردا در فروشگاه مرکزی نشر چشمه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،مراسم جشن امضای کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» و دیدار با عادل فردوسی‌پور به مناسبت انتشار دهمین چاپ این کتاب، فردا دوشنبه (21 دی) در کتابفروشی مرکزی نشر چشمه برپا خواهد شد.

«هنر شفاف ‌اندیشیدن» اردیبهشت امسال با ترجمه‌ مشترک عادل فردوسی‌پور، بهزاد توکلی و علی شهروز روانه‌ بازار کتاب شد و ظرف مدت کوتاهی در صدر فهرست کتاب‌های پرفروش نشر چشمه و کتابفروشی‌ها قرار گرفت.
 
این کتاب در ۹۹ بخش مختلف که هر کدام عنوان‌ و موضوع مجزایی دارند به بررسی دقیق استدلال‌های معیوبی می‌پردازد که منجر به تکرار اشتباهات از طرف اشخاص، حرفه‌ها و ملت‌ها می‌شود. دوبلی در این کتاب دستورالعملی برای شادمانی ارائه نمی‌دهد، بلکه شناختی فوق‌العاده درمورد چگونگی کارکرد ذهن ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر می‌توان گفت این کتاب اثری موشکافانه است درباره‌ پیشگیری از «غمگینی خود ساخته».
 
رابرت چالدینی نویسنده‌ کتاب «تاثیر»، درباره‌ این کتاب می‌گوید: دوبلی متدوال‌ترین ایرادهای تصمیم‌گیری ما را با فصاحت بررسی می‌کند و توضیح می‌دهد چگونه می‌توان به کمک حس مثبت و آموزنده با آن‌ها مقابله کرد.
 
رولف دوبلی نویسنده‌ این کتاب، متولد سال ۱۹۶۶، رمان‌نویس و کارآفرین سویسی است. او فارغ‌التحصیل ام‌بی‌اِی و دکترای فلسفه‌ اقتصاد از دانشگاه سنت گالن سویس است. دوبلی از موسسان getAbstract، بزرگ‌ترین فراهم‌آورنده‌ خلاصه‌ کتاب بوده و عمده‌ شهرت او به دلیل تالیف کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» است که باعث شد به سرعت به موفقیت دست پیدا کند و در صدر جدول کتاب‌های پرفروش آلمان قرار گیرد. این کتاب به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است.
 
مراسم جشن امضای این کتاب، روز دوشنبه ۲۱ دی‌ از ساعت ۱۸ در کتاب‌فروشی نشر چشمه‌ مرکزی واقع در زیر پل کریم‌خان، ابتدای خیابان میرزای شیرازی برگزار می‌شود.
خواندن 620 دفعه

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا