×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 683
نمایشگاه کتاب دهلی‌نو با حضور ایران افتتاح شد

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی نو روز گذشته (۱۹دی ماه) با حضور ایران افتتاح شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط  عمومی موسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، در این دوره از نمایشگاه بیش از ۱۱۰۰ شرکت کننده در ۶ سالن و در بخش‌های مختلف کودک و نوجوان، زبان، آموزشی، علم، عمومی، بازرگانی و بین الملل شرکت کرده‌اند.

بخش بین‌الملل نمایشگاه در سالن ۷ قرار داد که ۲۶ کشور از جمله ایران، اسپانیا، ترکیه، فرانسه، آلمان، لهستان، پاکستان، نپال، امارات، سنگاپور، آمریکا، عربستان سعودی، چین، اندونزی، مصر، سریلانکا و موریس درآن حضور دارند.

مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کشور چین است که دارای غرفه‌ای به مساحت ۱۰۳۱ متر است. از برنامه‌های این کشور در این نمایشگاه می‌توان به معرفی صنعت نشر آن کشور، برگزاری سمینارها و نشست‌های مختلف و برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی اشاره کرد.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع با بیش از ۲۴۰ عنوان کتاب در زمینه‌های شعر و ادبیات، آموزش زبان فارسی، نقاشی، هنر، کودک و نوجوان، دین، ایرانشناسی در این دوره از نمایشگاه حضور دارد.

معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دعوت از ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه جهت حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی صنعت نشر کشور، توزیع نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب، برگزاری جلساتی با موضوع نقش زبان پارسی در پیوند فرهنگ نسل‌ها در ایران و هند در دپارتمان فارسی دانشگاه دهلی و دانشگاه جواهر لعل نهرو و برگزاری روز ایران از جمله برنامه‌هایی است که از سوی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این دوره از نمایشگاه اجرا می‌شود.

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی‌نو از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ دی ماه سال جاری برگزار می‌شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به نمایندگی ازنشر جمهوری اسلامی ایران در این دوره ازنمایشگاه حضور دارد.

خواندن 705 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 20 دی 1394 ساعت 07:04
برچسب‌ها

اشتراک گذاری در:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

بالا